sobota, 30 czerwca 2012

Zapowiedzi

Aktualizacja strony pod wakacje już jest przygotowana. Na razie znajduje się na moim komputerze. Zdradzę wam kilka rzeczy które będą na Was czekać po naszym powrocie. Zacznijmy od nowości w galerii, znajdziecie tam nie tylko zdjęcia, ale również filmiki. Na pewno w tym roku przedstawię Wam port we Władysławowie (największy port rybacki w Polsce), oraz może zlepek ze spacerów po tym nadmorskim kurorcie. Galerie postaram się ujednolicić, na pewno z tego roku wszystkie będą wyglądać tak samo, żeby łatwiej się poruszać po stronie.
Nowe punkty na mapie google z naszych podróży także się pojawią.
Nie ukrywam również że mam w planach przebudować dział z miejscami które polecamy, jednak to nie jest takie proste jakby się wydawało. Lista jest długa, postaram się to skrócić, nie kasując żadnego linka z obecnych tam dotychczas, a dodając nawet nowe. Nie wiem co mi jeszcze przyjdzie do głowy, bo ciągle mam nowe pomysły, tylko ogranicza mnie czas i moje zdolności graficzne i nie tylko. W zeszłym roku dodałem plik z mapami z naszych podróży, w tym roku będzie również, troszkę zmieniony, przebudowany w stosunku do tego zeszłorocznego. Projekt już jest, w czasie wakacji jak czas i możliwości techniczne pozwolą wykonam go, a po powrocie znajdziecie go na stronie.
Blog również oberwie, dojdzie to i owo, co innego zniknie lub zmieni lokalizację. Na pewno jeszcze przed wyjazdem dodam stronkę z dotychczasowymi mapkami.

1 komentarz:

  1. Czekam z niecierpliwością na filmiki :P tak jakbym pewnie nie była przy ich nagrywaniu :P :*

    OdpowiedzUsuń