niedziela, 5 sierpnia 2012

Treningi czas zacząć

Urlop się skończył, jednak weekendy w dalszym ciągu wolne. Nie jest źle, teraz trzeba znaleźć troszkę motywacji i wio do roboty. Właśnie skończyłem wypełniać jeden z moich celów treningowych. 50 km, które miałem zrobić w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy dzisiaj pękło. Teraz pozostały jeszcze dwa cele do zrealizowania:
1. 90 dni treningowych do końca roku
2. Pokonanie 500 km do końca roku
Jest szansa że oba zostaną zrealizowane, przy większej systematyczności jestem w stanie zrobić ponad 100 km, w ciągu miesiąca, co i tak wydaje mi się bardzo mało. Dzięki takim spacerom - treningom doskonale poznaje okolicę w której mieszkam. W moich treningach wcale nie chodzi o to żeby pozbyć się zbędnych kilogramów (bo ich nie mam), ale dbanie o kondycję, dotlenianie się i pozbywanie wszelkich stresów.

Krótko przedstawię teraz statystyki z miesiąca Lipca:
Pokonany dystans: 51,156 km
Czas: 08:34:47 h
Liczba dni: 12

Jak już wcześniej wspominałem cel został zrealizowany, dwa kolejne założone. Oczywiście im szybciej się uda tym lepiej, jednak nie mam zamiaru się zajeżdżać i narażać na jakąkolwiek kontuzję.
Dzisiaj ponarzekam jeszcze na aplikację z której korzystam i która cały czas jest w fazie moich testów. Dzisiaj na początku treningu zwiesiła się na amen, rejestrowała czas, ale nie rejestrowała dystansu. Usunąłem więc ją i pozostałe aplikacje do rejestrowania aktywności fizycznej i podróżniczej, zainstalowałem jeszcze raz i działa jak trzeba.
Zapraszam na swój profil w serwisie run-log.com gdzie możecie zobaczyć listę moich aktywności, jak mi idzie dążenie do zrealizowania wyznaczonych celów, oraz trasy na których można mnie spotkać.

Poglądowa mapa treningu:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza