środa, 29 sierpnia 2012

Wycieczka do Sandomierza

We Wrześniu, dokładnie pod jego koniec wybieram się wraz z Kasią na zorganizowaną, trzydniową wycieczkę do Sandomierza. Z informacji jakie do tej pory zostały przekazane znamy termin wyjazdu i ogólny zarys programu wycieczki.
Program przewiduje zwiedzanie zabytków Sandomierza, zamków w Baranowie Sandomierskim i Ujeździe, oraz Opactwa Cystersów w Wąchocku.
Osoby z którymi jedziemy znam mniej więcej z widzenia w pracy. Atmosfera na pewno będzie miła, noclegi jak mniemam również będą w cywilizowanym miejscu.
Na wycieczkę na pewno ze sprzętów pojadą z nami nasze aparaty aby móc się później podzielić z Wami na naszej stronie zdjęciami oraz sprawozdaniem. Nie omieszkam również używać aplikacji Navime z którą to się związałem już na dobre, więc i mapy, oraz statystyki będziecie mogli zobaczyć.
Sam zacząłem już studiowanie informacji dotyczących samego miasta jak i miejsc które będzie nam dane zwiedzić.
Na dysku jest już przygotowany szablon sprawozdania z wycieczki oraz plik kosztorysu. Podrukowane materiały zostaną w domu i trafią do segregatora w którym trzymam wszystkie materiały z odbytych wycieczek. Urlop zarezerwowany, tylko oczekiwanie na sam wyjazd.