środa, 29 sierpnia 2012

Wycieczka do Sandomierza

We Wrześniu, dokładnie pod jego koniec wybieram się wraz z Kasią na zorganizowaną, trzydniową wycieczkę do Sandomierza. Z informacji jakie do tej pory zostały przekazane znamy termin wyjazdu i ogólny zarys programu wycieczki.
Program przewiduje zwiedzanie zabytków Sandomierza, zamków w Baranowie Sandomierskim i Ujeździe, oraz Opactwa Cystersów w Wąchocku.
Osoby z którymi jedziemy znam mniej więcej z widzenia w pracy. Atmosfera na pewno będzie miła, noclegi jak mniemam również będą w cywilizowanym miejscu.
Na wycieczkę na pewno ze sprzętów pojadą z nami nasze aparaty aby móc się później podzielić z Wami na naszej stronie zdjęciami oraz sprawozdaniem. Nie omieszkam również używać aplikacji Navime z którą to się związałem już na dobre, więc i mapy, oraz statystyki będziecie mogli zobaczyć.
Sam zacząłem już studiowanie informacji dotyczących samego miasta jak i miejsc które będzie nam dane zwiedzić.
Na dysku jest już przygotowany szablon sprawozdania z wycieczki oraz plik kosztorysu. Podrukowane materiały zostaną w domu i trafią do segregatora w którym trzymam wszystkie materiały z odbytych wycieczek. Urlop zarezerwowany, tylko oczekiwanie na sam wyjazd.

6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam w Sandomierzu, ale z opowieści wiem że jest to podobno piękne miasto. Jako, że jestem osobą która lubi podróżować to staram się również zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dlatego przy wykorzystaniu kalkulatora https://kioskpolis.pl/kalkulator-turystyczny/ za każdym razem wybieram sobie najbardziej odpowiednią polisę turystyczną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, że kalkulatory online umożliwiają nam wybór najlepszych ofert ubezpieczeniowych, dostępnych na rynku. Sama ostatnio szukałam ubezpieczenia oc i w tym celu posłużyłam się kalkulatorem ofert oc https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac. Dzięki niemu szybko znalazłam oferty najbardziej pasujące do moich potrzeb. Z reguły posługiwanie się kalkulatorami jest bardzo proste i ogranicza się do podania kilku niezbędnych informacji będących kryteriami wyszukiwania.

   Usuń
 3. Po Polsce przemieszczam się samochodem, wrzucam rowery na bagażnik i jadę przed siebie. No ale sprawdzam OC zanim się gdzieś ruszę - https://ubezpieczamy-auto.pl/

  OdpowiedzUsuń