poniedziałek, 8 lipca 2013

Rower

Dzisiaj idę do rodziców po rower. Postanowiłem że czas zmienić środek lokomocji z jakiego korzystam w dostawaniu się do pracy i z powrotem. Autko teraz troszkę odpocznie, a ja przy okazji poćwiczę swoją kondycję fizyczną. Ogólnie mam zamiar więcej się ruszać, a rower będzie odpowiednią motywacją. Thalcia jest wygodna, ale strasznie rozleniwia, a dodatkowo czemu by nie zaoszczędzić na paliwie.
Rower już swoje lata ma, kupowałem go o ile dobrze pamiętam dobre pięć, albo sześć lat temu, początkowo robiłem na nim sporo kilometrów, jednak później poszedł w odstawkę.
Postanowiłem że zrobię w nim co trzeba, czyli standardowe regulacje oraz przegląd i zacznę z niego korzystać tak jak kiedyś.
To jest jednak rower dla mnie, dla żony zaczynam roweru dopiero szukać. Wiem że musi to być albo miejski, albo holender, albo po prostu damka. Nie wiem co znajdziemy. Na początku chcemy kupić coś używanego, w końcu od czegoś trzeba zacząć, a ceny nowych nie zachęcają do aktywności.

Razem ze mną będzie mój telefon którym będę rejestrował trasy, dzisiaj mam zamiar przetestować endomondo sport tracker, a z czego będę docelowo korzystał jeszcze nie wiem. Na pewno wszystkie aktywności poznacie za pomocą tego bloga. Nie zapomnę również o mapkach i informacjach o odległościach.

Do przeczytania niebawem

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza