niedziela, 18 sierpnia 2013

Góra św. Doroty

Witam
Ostatnio musiałem ponownie troszkę czasu spędzić przy moim rowerze. Awarii uległa linka od hamulca tylnego, niby jeszcze śruba ją trzymała, jednak wolę mieć delikatny zapas i wymieniłem ją na nową. Operacja trwała niecałe 5 minut i przebiegła bez komplikacji. Dzisiaj postanowiłem że odbędę kolejną rowerową wyprawę, a tak właściwie wycieczkę. Co prawda temperatura ponownie zbytnio nie zachęca, na dworze 30 stopni Celsjusza, więc wysiłek będzie spory, ale kilometry trzeba kręcić i dbać o kondycję. W planach jazda na Górę Św. Doroty i powrót, łącznie około 25 km wyjdzie. Wieczorem jeszcze kółko ok. 3,5 km z żoną.
W trasę zabieram swój telefon, przejazdy będę nagrywał Endomondo, a dodatkowo wspierać mnie będzie TrekBuddy z mapą i śladem jakim mam podążać. Co z tego wyjdzie zobaczymy. Wieczorem, albo jutro spodziewajcie się relacji z tego. Do tego wpisu dołączam jeszcze mapę z trasą na Górę Św. Doroty, a właściwie dwie mapy.
Na mapie po lewej znajduje się ogólny widok trasy, po prawej zaś mapa z zaznaczonymi ścieżkami i drogami rowerowymi. Oprócz tego wykres wysokości i tabelka z ogólnymi danymi z których wynika:
Track Points: 274 (ilość punktów zaznaczonych podczas rysowania śladu)
Distance: 23.82 km (planowany dystans)
Estimated Time: 1:53:21 (przewidywany czas przejazdu)
Ascent: 154 meters (pod górę - podjazdy)
Descent: 154 meters (w dół - zjazdy)
Start Elevation: 264 meters (początkowa wysokość)
Finish Elevation: 264 meters (końcowa wysokość)
Minimum Elevation: 255 meters (najniższy punkt)
Maximum Elevation: 367 meters (najwyższy punkt)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza