poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Rekordy i Mapa aktywności

Witam
Dzisiejszy wpis będzie informacyjny. Przeglądałem swoje konto na navime.pl i wyciągnąłem kilka ciekawych rzeczy które postanowiłem że zaprezentuję na tym właśnie blogu.
Pierwszą rzeczą jaką wam zaprezentuję to lista moich rekordów aktywności fizycznych, dodam że są to rekordy czysto rekreacyjne.
Lista rekordów

Na zdjęciu widać rodzaj aktywności, dystans na jakim pojawił się rekord, czas, data oraz moja nazwa trasy.
Drugą rzeczą jaką zaprezentuję to mapa aktywności dla jazdy na rowerze z okresu lipiec-sierpień. Pokonany dystans to:216,57 km. Do końca sierpnia jeszcze daleko, a jeszcze dalej do końca sezonu, więc mapa na pewno się powiększy, tak samo jak zmieni się tabela rekordów. Postanowiłem że będę robił takie zestawienia raz w miesiącu, tak mniej więcej w połowie każdego miesiąca.

Mapa aktywności

Zbliża się serwis mojego roweru, 250 km coraz bliżej, więc trzeba będzie wszystko wyczyścić i przesmarować, ale później przyjemność z jazdy również będzie duża, a praca przy sprzęcie to także przyjemna rzecz.

Mam również zaplanowaną kolejną trasę jaką pokonam na rowerze. Dystans w stosunku do Góry św. Doroty wzrośnie o 10 km. Kierunek inny niż w przypadku poprzednich wypadów, jadę do Katowic.
Ogólne dane trasy:
Cel: Wieża Spadochronowa
Dystans: 36,3 km
Czas: 2:45:56 [H: min: s]
Termin jak na razie bliżej nieokreślony, tak samo jak ekipa, być może sam, być może z kimś, ale o tym na pewno napiszę w odpowiednim czasie.

Cel: Wieża Spadochronowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza