niedziela, 23 marca 2014

Planowane zmiany na stronie

Witajcie
W tym tygodniu nasza strona o podróżach zostanie gruntownie przebudowana. Wszystko zacznie się od zmiany silnika na jakim jest zbudowana. Niestety joomla pomimo swoich zalet nie spełnia naszych oczekiwań. Wszystkie artykuły które były na dotychczasowej stronie wrócą, razem z galeriami zdjęć, filmów, plikami do pobrania, a także tapetami. Prace będą prowadzone etapami, tekstów było sporo, więc w dniu jutrzejszym pojawi się szkielet strony, a od wtorku zaczną powracać artykuły.
Mam nadzieję że już w przyszłą sobotę wszystko będzie działać.

Na stronie będzie podział naszych podróży na te które odbyliśmy i odbędziemy samochodem, a także na piesze i rowerowe, tak by każdy znalazł szybko to co go interesuje. W planach mam również wiele innych rzeczy, jednak wszystko po kolei, a najważniejsza w tym momencie jest właśnie nasza strona.

Blog w żadnym wypadku nie idzie w odstawkę ponieważ to właśnie najpierw tutaj będą pojawiać się informację o naszych planach i krótkie relacje z trasy, a dopiero później na stronie. Chcemy być bardziej mobilni i uniwersalni stąd zmiany. Mamy zamiar wrócić w wielkim stylu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza