wtorek, 9 września 2014

Jesienne Beskidzkie KoRNO II

Witajcie
Miałem już sobie w tym roku odpuścić wszelkie większe imprezy typu RNO, a startować tylko w Alleycatach, jednak siła wyższa w postaci krótkiego urlopu spowodowała że wraz z żoną jako wsparciem ruszam do Porąbki - Kozubnika 11.10.2014 na Jesienne Beskidzkie KoRNO II.
Jak wiecie z poprzedniego mojego wpisu odnośnie rajdów na orientację, tego typu imprezy przypadły mi do gustu. W dniu dzisiejszym Rowerowa Norka w osobie Moniki Kosmali oraz Tomasza Jelińskiego dodała wydarzenie na facebooku pod tytułem Jesienne Beskidzkie KoRNO II. Od momentu dodania tej informacji oraz dyskusji z moją ukochaną żoną doszedłem do wniosku że grzechem byłoby nie wyruszyć na szlak i nie spędzić miłego weekendu w górach.
Sprzęt gotowy, dodatkowo zakupiłem ostatnio długie getry rowerowe więc w nogi zimno nie będzie. Pozostała tylko kwestia mojej kondycji oraz ustawienia odpowiednio psychiki na pokonywanie wzniesień, w końcu to góry i trasa nie będzie wiodła po płaskim terenie.
Do Porąbki wyjeżdżamy już 10.10.2014 aby się zaaklimatyzować, oraz przeprowadzić delikatny trening, chociaż nie wiem czy to się uda bo na miejsce najpewniej dotrzemy pod wieczór ponieważ tego dnia pracuję do 14. Powrót 12.10.2014 w godzinach wieczornych, wszak trzeba siły zregenerować, odpocząć i być może wybrać się na pobliską górę Żar.

Na Jesiennym Beskidzkim KoRNO skład jedrusteam będzie prezentował się następująco:
Katarzyna Jędrzejkiewicz - wsparcie techniczne i duchowe
Łukasz Jędrzejkiewicz - Trasa Rowerowa Rekreacyjna 40 km.

Całość przejazdu będę rejestrował za pomocą telefonu LG L3 oraz programu Ride with GPS, towarzyszyć mi będzie mój aparat Panasonic.

Trzymajcie za mnie kciuki i jeżeli ktoś startuje, to do zobaczenia na starcie.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza