niedziela, 12 października 2014

Kilka newsów

Witajcie
Dzisiejszy wpis jest troszkę nietypowy, chociaż co miesiąc taki będzie się ukazywał. Postaram się aby pierwszego dnia każdego miesiąca było troszkę informacji o tym co aktualnie się dzieje.

1)KoRNO - niestety nie wyruszyłem na trasę, plany popsuła mi praca. Nie zawsze da się wszystko zaplanować tak jakbym chciał stąd właśnie brak mojej obecności na tych zawodach. Co się odwlecze to nie uciecze i na następne zawody postaram się wszystko dograć.
2)Filmy - na moim kanale w dniu dzisiejszym nastąpi premiera nowego filmu o którym wspominałem na google+ oraz facebook-u. W dniu dzisiejszym zmontowałem cały materiał i wgrałem na youtube. To nie jedyny film który się pojawi, w tym tygodniu zaprezentuję również film z wczorajszej wizyty w Inwałdzie oraz postaram się nagrać kilka innych ciekawych materiałów.
3)Strona - ta część mojej pracy ciągle jest udoskonalana i przebudowywana. Co jakiś czas dodaje nowy element żeby dokładnie przetestować jego działanie, w między czasie uzupełniam archiwalne treści których troszkę jeszcze pozostało.

Plany:
1)Do końca roku postanowiłem nabić na licznik 2000 km, pozostało mi niewiele do tego wyniku, jednak nie mam zbyt wiele czasu na jeżdżenie i dość opornie to idzie. Jednak z powodu mojej ambicji postanowiłem że dokonam tego, chociaż pozostało już tylko dwa i pół miesiąca.
2)Kanał Youtube - mam na niego plan który będę wolno wdrażał i realizował. Filmy mają być nie tylko dokumentacją moich przejazdów rowerowych. Oprócz objazdów na kanale znajdą się filmy z moich wycieczek nie koniecznie rowerowych, przejazdy samochodem (nie wszystkie, będę wybierał te najciekawsze i montował), prezentacja infrastruktury rowerowej, w przyszłości może jakieś vlogi.
3)Wyjazd nad Bałtyk w przyszłym roku. Przygotowania idą bardzo wolno, ale do załatwienia jest sporo rzeczy i spraw. W chwili obecnej mamy wyznaczony szkic trasy którą będziemy się przemieszczać. Całość do poprawki z podziałem na dzienne limity 100 - 120 km.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza