środa, 5 listopada 2014

Kilka newsów II

Witajcie
Drugi wpis z serii newsów, zgodnie z zapowiedzią z zeszłego miesiąca również w tym przedstawiam swój plan działania na najbliższe 30 dni, oraz podsumowuję miesiąc poprzedni.

Październik:
1. Liczba przejechanych na rowerze kilometrów przekroczyła zaledwie 100. Większość czasu spędzałem w pracy i niestety nie mogłem sobie pozwolić na przyjemność jazdy na rowerze.
2. Kanał YouTube. Obawiałem się tego czy pomysł wypali i czy przypadnie Wam do gustu. Okazało się jednak że mój strach miał tylko wielkie oczy. Pierwsze produkcje przyjęły się i miały pozytywny odzew. Ilość produkcji będzie się zwiększać i poruszane będą nowe tematy. W tym momencie powstaje projekt kolejnej serii filmów która będzie ukazywać się równolegle z serią ze "Szlaków i Ścieżek Rowerowych".

Listopad:
1. Nowe produkcje filmowe, w tym jedna nowa seria filmów.
2. Raport ze ścieżek rowerowych Sosnowca. Pod koniec miesiąca podsumuję pierwszą część moich przejazdów po sosnowieckich ścieżkach i szlakach rowerowych.
3. Na blogu pojawią się pierwsze oficjalne informacje w sprawie przyszłorocznego wyjazdu rowerowego nad polskie morze.
4. Blog przejdzie drobne zmiany, mało zauważalne dla moich czytelników, jednak bardzo ważne pod względem jego rozwoju i napływu nowych gości.
5. Test banku energii (powerbank)
Jeżeli chodzi o najważniejsze informacje dotyczące Października i Listopada to już wszystko, chciałbym jeszcze raz zaprosić wszystkich do zapoznania się z moim ostatnim wpisem dotyczącym ścieżek i szlaków rowerowych w Sosnowcu, artykuł znajduje się w tym miejscu.

W kolejnym artykule opiszę ostatnie wydarzenia dotyczące rowerowej sfery Sosnowca, przedstawię Wam raport magazynu Rowertour odnośnie najbardziej rowerowych miast w Polsce oraz przedstawię kolejny problem rowerzystów w naszym mieście.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza