poniedziałek, 1 grudnia 2014

Akcja Charytatywna - Mapa

Witam

Od ostatniego wpisu dotyczącego akcji charytatywnej i naszego logo, minął już tydzień, postanowiliśmy więc zdradzić kolejne szczegóły naszej akcji, szczególnie że w dniu wczorajszym odbyło się spotkanie wszystkich organizatorów. Podczas spotkanie ustaliliśmy pewne szczegóły, które w chwili obecnej, nie w całości, możemy zdradzić.

Czwarty organizator

Zacznijmy od tego że na spotkanie dotarł czwarty z organizatorów akcji "Rowerem Po Zdrowie" Łukasz Trun. Jak do tej pory jednak nie wymieniłem żadnego z organizatorów więc pora nadrobić zaległości:
Rafał Kępiński - Sprawy organizacyjne
Tomasz Nowakowski - Kontakt z mediami
Łukasz Trun - Sprawy organizacyjne
Łukasz Jędrzejkiewicz - Sprawy techniczne
Jak widać prace są podzielone, nie będę wdawać się w szczegóły kto czym dokładnie się zajmuje, ogólny podział musi wystarczyć, szczegóły tylko dla tych którzy chcieliby nas w jakiś sposób wesprzeć.

Mapa

Mapa przejazdu akcji "Rowerem Po Zdrowie"
Podczas spotkania została ustalona trasa przejazdu, poszczególne punkty kontrolne i zarazem postojowe. W większych miastach które zostały zaznaczone na mapie mają odbyć się nasze eventy, ale o tym w innym wpisie. Cała trasa ma ok. 800 km, czas przejazdu to 6 dni. Mapę możecie zobaczyć powyżej. Trasa wiedzie w następujący sposób:
Będzin (Zamek) - Piotrków Trybunalski - Warszawa - Płock - Toruń (Rynek) - Malbork (Zamek) - Władysławowo (Aleja Gwiazd Sportu).
Ostatniego 7 dnia naszej podróży rekreacyjnie wybierzemy się na Hel by dotrzeć na czubek Polski.

Ustalenia

Podczas naszego owocnego spotkania zredagowaliśmy pismo, po przeredagowaniu przez osobę która nas wspiera i prawdopodobnie przejedzie odcinek z Warszawy do Płocka, które zostanie wysłane do fundacji oraz firm które będziemy chcieli zachęcić do wzięcia udziału w akcji. Ustaliliśmy wygląd eventów, oraz podjęliśmy decyzję o oficjalnej prezentacji strony akcji "Rowerem Po Zdrowie".

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza