środa, 29 kwietnia 2015

Dębowy Włóczykij - zapowiedź

Witajcie

Dębowy Włóczykij

Za dokładnie trzy dni powracam na trasy RNO (Rajdy Na Orientację), będzie to co prawda dopiero mój drugi start, jednak robię to z wielką przyjemnością. Ruszam na trasę zorganizowaną przez Rowerową Norkę, spodziewam się tak jak poprzednio świetnej zabawy i rewelacyjnego towarzystwa rodziny rowerowej. Trasa na jakiej startuje to rowerowa - 40 km, jednak dla osoby wnikliwe znajdą jeszcze dwie osoby z moim nazwiskiem na liście startowej, na trasie pieszej 15 km. Razem ze mną, tylko nie na rowerach, a pieszo startują rodzice, to będzie ich debiut w tego typu imprezie.
A tutaj plakat reklamujący imprezę:
Bobolice

Dzień przed "Dębowym Włóczykijem" wyruszam na trasę bardziej rekreacyjną, powiązaną z treningiem do sierpniowego wyjazdu. Ekipa "Rowerem Po Zdrowie" w osobach dwóch Łukaszy oraz Rafała wraz z podopiecznymi Domu Dziecka im. Dominika Savio w Sarnowie jedzie do Bobolic. W zeszłym roku zaliczyliśmy już trasę do Bobolic, wtedy jednak jechaliśmy w dwie osoby, teraz pojedzie nas więcej. Przewidywany przeze mnie dystans to ok. 140 km, chociaż pewnie wyjdzie więcej.

Po powrocie na pewno pojawi się tu opis trasy, oraz kilka zdjęć, w przyszłości również film, w chwili obecnej mam sporo materiału do montażu, czego jednak nie mogę powiedzieć o czasie na realizację tego.

Do zobaczenia gdzieś na trasie i moim blogu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza