sobota, 30 stycznia 2016

e-papieros i sezon 2016

Witajcie
Dawno nie zaglądałem na mojego bloga, bardzo go zaniedbałem, jednak widzę że czytelnicy nie zawiedli. Moja nieobecność spowodowana była remontem mieszkania i mieszkaniem przez dwa miesiące u rodziców, gdzie ni chciałem za dużo czasu spędzać przed monitorem. Zmiany w pracy również nie pomogły mi w aktywności na blogu i portalach społecznościowych. Remont skończony, pierwszy miesiąc po zmianach w pracy również minął, można więc śmiało wracać do blogowania.

E-palenie
Przez ponad 10 lat byłem więźniem mojego nałogu - palenia. Licząc po obecnej cenie, przy jednej paczce dziennie, przez to 10 lat z dymem poszło 47 413,5 PLN. Ta kwota mnie przeraża. Postanowiłem zerwać połowicznie z tym nałogiem. Przemawia za tym rozsądek ekonomiczny oraz przede wszystkim zdrowotny. Moja kondycja powinna się poprawić, zaoszczędzone pieniądze pozwolą doinwestować sprzęt oraz zwiększyć ilość zawodów z moim udziałem (pomijam aspekt czasowy).
Napisałem że zrywam połowicznie. Przesiadam się na e-papierosa. Palenie sprawia mi przyjemność, a skoro można zdrowiej puścić dymka, a do tego taniej, to czemu by nie spróbować. Dzisiaj zamówiłem zestaw do e-palenia (e-papieros + ładowarka + etui + olejek). Postanowiłem że w związku z przejściem na e-fajkę przetestuję olejki. Wyniki testów będę zamieszczać na moim profilu G+.

Plany 2016
Jeszcze nie zamieściłem dokładnego podsumowania sezonu 2015, jednak postanowiłem wstępnie napisać plan na obecny sezon. Jeżeli chodzi o zawody to na pewno wystąpię w "Dębowym Włóczykiju", o ile oczywiście będzie zorganizowany, oraz w wyścigu na 10 km w Jaworznie. Przewidywany przebieg na rok 2016 to 2000 - 2500 km, oczywiście mam nadzieję że uda się nakręcić więcej.

Foto Sosnowiec
W tym roku rozpoczynam kolejny projekt, który roboczo nazwałem "Foto Sosnowiec". Podczas moich objazdów rowerowych towarzyszyć mi będzie zawsze aparat, postanowiłem zwiedzić całe moje miasto, przy okazji wykonując wiele zdjęć. Co z tego wyjdzie zobaczymy. Galeria będzie zamieszczona na tym blogu (wybrane zdjęcia) oraz na mojej stronie internetowej.

Zmiany na blogu
W tym sezonie chciałbym również przeprowadzić kilka zmian na blogu. Co dokładnie, tego jeszcze nie wiem, wszystko zależy od czasu i moich możliwości techniczno - graficzno - programistycznych. Mam zamiar ożywić ten zakątek internetu i stworzyć go tak by był maksymalnie wypchany sensowną i interesującą treścią oraz materiałami foto i video.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza